Praha 18 pomáhá svým podnikatelům

Asistence při krizové situaci COVID-19

r

AKTUÁLNĚ: V současnosti je spolupráce s městskou částí Praha 18 ukončena a tyto stránky slouží pouze jako reference projektu.

Na základě vyhlášení nouzového stavu dochází v oblasti podnikání k významnému ohrožení nejen zdravotního stavu obyvatelstva, ale současně i ekonomické udržitelnosti. V současné době mnohé podniky nemohou vykonávat svoji činnost, přestože jsou vázáni pravidelnými platbami. Situace může být natolik kritická, že může dojít až k ukončení jejich činnosti.

Lokální podniky a firmy jsou nenahraditelnou součástí Prahy 18, Víme, že bez Vás by komunita nebyla úplná, a proto Vám nabízíme bezplatnou pomoc. Pracovníci Grant Thornton Advisory monitorují formy možné podpory a jsou připraveni být pro Vás partnerem při řešení problémů, které vznikly jako důsledek současné situace.

Nabízíme Vám

  • konzultaci a poradenství ohledně Vašich možností získat různé formy podpory, jejich využitelnosti a podmínek,
  • pomoc s podáním žádostí o státní podporu,
  • pomoc s podáním žádostí o podporu soukromých institucí (banky, pojišťovny).

Stručný přehled opatření pro firmy ke stažení (aktuální ke dni 29.4.2020)

Stručný přehled opatření pro OSVČ ke stažení (aktuální ke dni 29.4.2020)

Zdeněk Kučera

Zdeněk Kučera

starosta MČ, Praha 18

Jiří Köhler

Jiří Köhler

Head of Financial Services, GT

Jsme Vám k dispozici

Naše adresa

Třinecká 650, 

199 00 Letňany, Česko

Provozní doba 9.00 – 17.00 pouze na objednání.

Kontakt

+420 607 054 848

Kontaktní formulář

Pokud se Vám nepodařilo nám dovolat nebo je mimo naše pracovní hodiny, zanechte nám zprávu a Váš kontakt a my se vám brzy ozveme.

8 + 10 =

Daňové a účetní poradenství

COVID OD ČMZRB

 

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. (ČMZRB) připravuje záruční program COVID III. Cílem tohoto programu je ekonomická pomoc malým a středním podnikatelům, jejichž ekonomické aktivity jsou v důsledku výskytu Koronavirové infekce omezené.

PĚTADVACÍTKA

Ministerstvo financí spolu s Finanční správou představuje program přímé podpory pro OSVČ ekonomicky zasažené šířením koronaviru. Program bude administrován Finanční správou a jeho cílem je, aby žadatelé získali finanční prostředky již v průběhu měsíce dubna.

PROGRAM ANTIVIRUS

Zaměstnavatelům, jejichž hospodářská činnost je ohrožena bude poskytován příspěvek na úhradu náhrad mezd,které mají zaměstnancům náležet bude-li prokázáno, že překážka v práci vznikla v důsledku nákazy COVID-19.

LIBERAČNÍ DAŇOVÉ BALÍČKY

Vláda schválila balíček opatření v oblasti daní, které reagují na aktuální situaci a  pomohou ekonomickým subjektům překlenout nouzový stav.

OSTATNÍ OPATŘENÍ NA POMOC PODNIKATELŮM

Aktuální informace o schválených programech na pomoc podnikatelům včetně Ošetřovného pro OSVČ, Odpuštění záloh na pojistné a Opatření zdravotních pojišťoven.

PŘIPRAVOVANÉ OPATŘENÍ

Informace o připravovaných opatřeních, včetně programu COVID III, Záruky COVID Plus, odkladu nájemného pro podnikatele a změny insolvenčního zákona.

Náš tým

Jirí Čepica
Jirí Čepica

Senior Consultant

Jan Havelka
Jan Havelka

Consultant

Martin Hrycej
Martin Hrycej

Consultant

Roman Xia

Roman Xia

Business Analyst

Technická podpora

Jan Buzek
Jan Buzek

Senior Consultant

Jacob Bach
Jacob Bach

Consultant

Pokud vám tyto stránky pomohou, zanechte nám prosím komentář, či se nám ozvěte na jeden z uvedených kontaktů. Uvítáme také jakékoliv připomínky pro případné zlepšení našich služeb.

Tyto webové stránky jsou momentálně ve výstavbě a budeme je průběžně upravovat.

0 Comments

Submit a Comment

This page is presented in collaboration with Kelas s.r.o.